Saturday, January 25, 2014

BÜTÜN MİLLİ TAKIMLAR OYUNCULARINA

BU SİZE BUGÜNE KADAR YAZDIĞIM EN ÖNEMLİ MESAJDIR.SİZLER BUZDA ERZURUM VE TÜRKİYE'NİN TANITIMINDA TÜRK MİLLİ TAKIMININ BİRER FERDİSİNİZ. SİZLER ERZURUM VE TÜRKİYE'Yİ OKULDA VE SOKAKTADA TANITIYORSUNUZ. MİLLİ TAKIM FORMASINI BİR KERE GIYDINIZ VE PERFORMANSLARINIZI STANDARTLARIN ÜSTÜNE ÇIKARMALISINIZ. TÜRKİYE'DE NEDENSE ; GENÇ HOKEY OYUNCULARI KENDİLERİNİ BAŞARILI YAPICAK ŞEYLERİ YAPMIYORLAR. SİZ ÜLKENİZİN TANITIMINDA BAŞARI VE GURUR KAYNAĞI OLMALISINIZ. TÜRKİYE'DE HOKEYİ İNŞA EDİP GELECEĞE TAŞIMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZ. TÜRKİYE'DE GENÇ OYUNCULARA FIRSAT KAPILARINI AÇMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDUR. TÜRKİYE'DE HOKEYİ HER GEÇEN GÜN YÜKSELTMEK SİZİN İŞİNİZ. ERZURUM VE TÜRKİYE'Yİ ŞİMDİ NASIL TANITIYORSANIZ HAYATINIZIN DİĞER KISMINDADA TANITACAKSINIZ. İNSANLAR SİZİ İZLİYOR; TÜRKİYEDE HOKEYİ YÜKSELTMEK İÇİN NELER YAPMALISIN DİYE.
EĞER ÇOK ÇALIŞIRSANIZ DİĞER OYUNCULARDA ÇOK ÇALIŞIR. EĞER TEMBELLİK EDERSENİZ YENİ OYUNCULARDA TÜRKİYE'Yİ TEMBEL OLARAK TANITIR.

EĞER ŞU 10 İLKEYİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE UYGULAMAZSANIZ ERZURUM VE ÜLKENİZDEKİ BÜTÜN OYUNCULAR BAŞARISIZ OLUR.

1- TAKIM ARKADAŞLARINDAN SORUMLU OLMALISIN 2- AKILLI DAVRANIN VE ÇOK ÇALIŞIN 3- KENDİNİ GÖSTERMELİSİN 4- HER ZAMAN DOĞRU OLANI YAPMALISIN 5- İYİ BİR ARKADAŞ OLMALISIN 6- TÜRKİYE'DEKİ EN ÇALIŞKAN TAKIM OLMALISINIZ 7- ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARA İLHAM KAYNAĞI OLUN 8 - ZAMANA UYUN 9- OKULDA İYİ ÇALIŞIN 10- İŞİNİZDE EN İYİSİNİ YAPIN
TÜRKİYE'DE HOKEYİ EN İYİ YAPMANIN ZAMANI. TÜRKİYE'DE GELECEK NESİLLERE DOĞRU YOLU GÖSTERMELİSİNİZ. SİZLER MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDE MÜSLÜMAN ANNE-BABADAN DOĞAN MÜSLÜMANLARSINIZ. KÖTÜ ALIŞKANLIKLARI BIRAKMALISINIZ.ALLAH'IN YOLUNDAN GİTMELİ ALLAH NE İSTİYORSA ONLARI YAPMALISINIZ. SİZ ALLAH'IN YOLUNDAN GİDİNKİ ALLAH'TA SİZE YARDIM ETSİN.
Keith McAdams
Coaching Director GSIM, ErzuurmNo comments:

Post a Comment